6000. Kecskemét, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

Futsal (férfi)

Sportági felelős: H. Szűcs László / szucs.laszlo@pk.uni-neumann.hu / +36-20/219-7468

Helyszín: Tőrös Olga Sportcsarnok, (6000 Kecskemét, Izsáki út 10.)

Sorsolási táblák (A csoportokon belül a verseny körmérkőzésekben lesznek lebonyolítva.)

Győr

Csütörtök, október 24.                                                    Péntek, október 25.

Versenyszabályok:

Játékidő: 2 x 25 perc futó-órával. Játékosok: 1 kapus, 4 mezőnyjátékos, 5 csere lehetséges. Kiállítások: 2 perc, 5 perc, végleges. A véglegesen kiállított játékos a következő mérkőzéseken nem vehet részt. Parkettás a csarnok, teremcipőben lehet játszani. Csoportmérkőzések után az a csapat végez előbb, amelyik több pontot szerzett (3-1-0), pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, ha ez döntetlen, a gólkülönbség, majd a több lőtt gól, végül a sorsolás. Helyosztó mérkőzéseknél döntetlen eredmény esetén 2 x 5perc hosszabbítás, ha ez sem dönt, 3-3 büntetőrúgás következik, amelyet más-más játékos rúghat. Ha ez is döntetlen, akkor büntetőrúgás addig, míg a küzdelem el nem dől. A játék során a futsal szabályok érvényesek.